قبرس 724 > خرید ویلا در قبرس شمالی

نوع ملک
شهر
ناتلوکس

اسن تپه
ناتلوکس
از 190000 پوند

سزار کلیف

اسن تپه
سزار کلیف
از 115000 پوند

ریزورت ساحلی بابیلون

اسن تپه
ریزورت ساحلی بابیلون
از 229000 پوند

خرید ویلا در قبرس شمالی

قبرس شمالی یک از امن ترین و زیباترین کشورهای دنیاست که با توجه به آب و هوای معتدل و رشد چشمگیر اقتصادی آن به یکی از کشورهای محبوب برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. زیبایی ها و مناظر بکر و طبیعی این کشور باعث شده علاقه مندان برای خرید ملک در قبرس شمالی به سراغ، خرید خانه ویلایی در قبرس شمالی و خرید آپارتمان در قبرس شمالی بروند.

خرید خانه ویلایی در قبرس شمالی

برای خرید ویلا در قبرس شمالی شهرهای گیرنه، فاماگوستا، اسن تپه، لانگ بیچ و لفکوشا پیشنهاد میشود که قیمت ویلا در قبرس شمالی در این شهرها با یکدیگر متفاوت است. برای پیش خرید ویلا در قبرس شمالی بین 30 تا 35 درصد از مبلغ کل ملک و باقی مبلغ با اقساط بلند مدت و بدون بهره پرداخت میشود اما برای خرید ویلا در قبرس اروپایی که آماده تحویل میباشند، حدود 70 درصد از کل مبلغ ویلا با اقساط کوتاه مدت امکان پذیر است.

خرید ویلا در قبرس اروپایی

امکانات ویلاهای در حال فروش برای خرید ویلا در قبرس اروپایی شامل چشم انداز از کوه و دریا، استخر اختصاصی، جکوزی و باربیکیو، زمین تنیس، زمین بازی برای کودکان، اسپا، باغ های سرسبز، پارک حیوانات خانگی، باشگاه های ورزشی، داشتن چشمه طبیعی و مراکز بهداشت و سلامت است که این امکانات بر روی قیمت ویلا در قبرس شمالی اثرگذارند. پروژه هایی که در حال حاضر برای خرید خانه ویلایی در قبرس شمالی آماده تحویل هستند، سزار کلیف 1 هستند و پروژه های خرید ویلا در قبرس شمالی برای ویلاهای در حال ساخت، ناتلوکس، سزار کلیف 2، ریزورت ساحلی بابیلون هستند. به طور تقریبی قیمت خانه ویلایی در قبرس شمالی از 2,000,000 پوند شروع میشود.