قبرس 724 > قیمت آپارتمان در قبرس شمالی

نوع ملک
شهر
کی آیلند

گیرنه
کی آیلند
از 144000 پوند

اوله آ

اسکله
اوله آ
از 58000 پوند

تای ریزورت

لانگ بیچ
تای ریزورت
از 90500 پوند

سزار ریزورت 6

لانگ بیچ
سزار ریزورت
از 99425 پوند​​

سزار کلیف

اسن تپه
سزار کلیف
از 115000 پوند

ریزورت ساحلی بابیلون

اسن تپه
ریزورت ساحلی بابیلون
از 229000 پوند

کورت یارد پلاتینیوم

لانگ بیچ
کورت یارد پلاتینیوم
از 95000 پوند

سزار پالم جمیرا

فاماگوستا
سزار پالم جمیرا
از 93000 پوند

قیمت آپارتمان در قبرس شمالی

با توجه به مقرون به صرفه بودن قیمت آپارتمان در قبرس شمالی و خرید خانه در قبرس شمالی زیبا و توریست پذیر، موجب شده است که رونق اقتصادی این کشور رشد چشمگیری داشته باشد. در میان خرید ملک در قبرس شمالی، خانه و خرید ویلا در قبرس شمالی، خرید آپارتمان در قبرس شمالی نیز طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

آپارتمان فروشی در قبرس شمالی

آپارتمان فروشی در قبرس شمالی شامل پروژه های متنوعی از جمله خانه های پنت هاوس، استدیویی، آپارتمان های تک خوابه، دو خوابه میباشد. قیمت آپارتمان در قبرس شمالی به نسبت دیگر کشور ها به صرفه تر و از امکانات بیشتری برخوردار است از جمله این امکانات میتوانید به داشتن لابی، استخرهای رو باز، جکوزی، تراسهای بزرگ، زمین های بازی مخصوص کودکان، باشگاه های مجهز ورزشی، زمین های گلف، کرایه خودرو و دوچرخه و دیگر امکانات اشاره کنیم. این آپارتمان ها، در شهر های مختلف قرار دارند.

خرید آپارتمان در قبرس شمالی

خرید آپارتمان در قبرس اروپایی به دو دسته آپارتمان های آماده تحویل و آپارتمان های پیش خرید تقسیم میشوند. پیش خرید آپارتمان در قبرس شمالی با پرداخت اولیه 35 درصد از کل قیمت آپارتمان و با اقساط بلند مدت و برای خرید آپارتمان های آماده تحویل با پرداخت اولیه 70 درصد از کل قیمت ملک و با اقساط کوتاه امکان پذیر میباشد. قیمت آپارتمان در قبرس شمالی بسیار ارزان تر و با امکانات و رفاهیات بیشتری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی است که این مورد یکی از مهمترین مزایای خرید آپارتمان قبرس شمالی ست. قیمت خرید آپارتمان در قبرس شمالی از 130,000 پوند شروع میشود. پروژه های آپارتمان فروشی در قبرس شمالی در حال حاضر کورت یارد پلاتینیوم، پالم جمیرا، سزار ریزورت 6 و تای ریزورت هستند. برای اطلاع از قیمت آپارتمان در نیکوزیا،  قیمت آپارتمان در فاماگوستا، قیمت آپارتمان تک خوابه در لانگ بیچ و همچنین قیمت سوئیت در قبرس شمالی میتوانید با ما ارتباط برقرار کنید.