قبرس 724 > درباره ما

درباره قبرس 724

من زیبا بنکدار کارشناس فروش و مشاوره در حوزه خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی، از زیر مجموعه شرکت میثاق هومز به شماره ثبت Ms22108 در قبرس شمالی هستم. بیش از 6 سال است که تمام تمرکزم را بر روی مشاوره خرید ملک در قبرس شمالی گذاشتم تا بتوانم شما را در مسیر درست راهنمایی کنم.

هدف من ارائه دقیق ترین و به روزترین اطلاعات و مشاوره کامل و با استراتژی مناسب برای خرید خانه در قبرس شمالی است تا شما بتوانید بهترین و هوشمندانه ترین خانه را برای خود انتخاب کنید و با موفقیت در قبرس شمالی سرمایه گذاری کنید.

شعار ما

فروش پایان یک معامله نیست

بلکه آغاز یه تعهد است

هدف قبرس 724 ارائه خدمات با کیفیت جهت خرید خانه در قبرس شمالی است تا شما بتوانید راحت و با اطمینان برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی اقدام کنید. همچنین بررسی روند ساخت پروژه ها یکی از نکات مهم برای ماست تا با اطمینان کامل سرمایه گذاری ویژه ای به شما معرفی کنیم. شما میتوانید در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز در خصوص خرید آپارتمان در قبرس شمالی و خرید ویلا در قبرس شمالی با ما در ارتباط باشید. مشاوره با استراتژی درست و انتخاب هوشمنداته حق شماست.

من زیبا بنکدار کارشناس فروش و مشاوره در حوزه خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی، از زیر مجموعه شرکت میثاق هوم به شماره ثبت Ms22108 در قبرس شمالی هستم. بیش از 6 سال است که تمام تمرکزم را بر روی مشاوره خرید ملک در قبرس شمالی گذاشتم تا بتوانم شما را در مسیر درست راهنمایی کنم.

هدف من ارائه دقیق ترین و به روزترین اطلاعات و مشاوره کامل و با استراتژی مناسب برای خرید خانه در قبرس شمالی است تا شما بتوانید بهترین و هوشمندانه ترین خانه را برای خود انتخاب کنید و با موفقیت در قبرس شمالی سرمایه گذاری کنید.

شعار ما

فروش پایان یک معامله نیست

بلکه آغاز یه تعهد است

زیبا-بنکدار-درباره-قبرس-724

چرا قبرس 724 ؟

سابقه درخشان
0 +
مشتریان
0 +
رضایت مشتری
% 0
مشاوره موفق
0 +

همکاری با میثاق هومز

لوگو قبرس 724
همکاری میثاق هوم با قبرس 724

ما دقیقا برای شما چه کاری انجام میدهیم؟

ما شرکت سرمایه گذاری – مهاجرتی قبرسی هستیم که پس از مشاوره درست و انتخاب ملک مورد نظر شما روند خرید خانه تان را شروع می کنیم و بعد از خرید ملک، صفر تا صد پروژه اقامت شما را به عهده میگیریم. همچنین اگر فرزندان زیر 18 سال داشته باشید، آن ها را در یک مدرسه معتبر ثبت نام میکنیم و اگر بالای 18 سال سن داشته باشند، پروسه تحصیل آن ها را در دانشگاه بین المللی انجام میدهیم. ما تا انتهای مسیر در کنار شما خواهیم ایستاد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.